Kremavimo paslaugos Kėdainiuose

Pagrindinis > Paslaugos > Kremavimo paslaugos Kėdainiuose


„Rekviem“ – tai vieta, kurioje atsisveikinimas su mirusiu artimuoju yra santūrus, šiltas ir šviesus. Į nekasdienišką situaciją patekusių ramybės ir susikaupimo čia nedrumsčia papildomi rūpesčiai. Mūsų siūlomi laidojimo apeigų sprendimai yra unikalūs, įvertinantys kiekvieno situaciją ir poreikius.

Laidotuvių automobilių nuoma

Katafalko nuoma: karsto pervežimas, vėlionio transportavimas, urnos pervežimas Lietuvoje ir užsienyje.

Mikroautobusų nuoma laidotuvėms

Nuomojame mikroautobusus nuo 8 iki 20 žmonių laidotuvių palydai. Artimųjų pasiėmimas ir nuvežimas namo.

Autobusų nuoma laidotuvėms

Patogių, nuo 30 iki 55 vietų autobusų nuoma laidotuvėms. Aptarnaujame visoje Lietuvoje.

Kremavimas – tai santūrus, ekonomiškas ir ekologiškas būdas palaidoti artimąjį. Moderni krematoriumo aplinka užtikrina, kad palydėti velionio susirinkusius artimuosius lydėtų santūri ramybė. Rimties akimirkų čia neblaško pašaliniai garsai ar vaizdai – kremavimo procesą lydi tyla ir sterili aplinka. Visas kremavimo procesas trunka apie 3 val.

Kur palaidoti

Kapinėse kapavietės skiriamos neatlygintinai. Kremuoti palaikai yra laidojami (saugomi) dedant juos į kapavietę kapinėse arba į nišą kolumbariume, o pelenai išbarstomi kapinių kremuotų palaikų barstymo lauke ar kitaip Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintų kapinių tvarkymo taisyklių nustatyta tvarka, tačiau tai turi būti atlikta nepažeidžiant kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų bei viešosios tvarkos.

Urnos ir karstai

Platus keraminių, metalinių, akmens, marmuro ir medinių urnų bei natūralaus medžio karstų pasirinkimas.