Kremavimo paslaugos Lenkijoje

Pagrindinis > Paslaugos > Kremavimo paslaugos LenkijojePagrindinis ACHERON pasiūlos punktas tai kremavimas – mirusiojo lavono deginimas. Tai viena iš seniausių laidotuvių formų. Daugelį metų palaikų kremavimas yra taikomas Olandijoje ir kitose Pietų Europos šalyse. Pamaži palaikų deginimas pradeda funkcionuoti Lenkijos visuomenėje.

Laidotuvių automobilių nuoma

Katafalko nuoma: karsto pervežimas, vėlionio transportavimas, urnos pervežimas Lietuvoje ir užsienyje.

Mikroautobusų nuoma laidotuvėms

Nuomojame mikroautobusus nuo 8 iki 20 žmonių laidotuvių palydai. Artimųjų pasiėmimas ir nuvežimas namo.

Autobusų nuoma laidotuvėms

Patogių, nuo 30 iki 55 vietų autobusų nuoma laidotuvėms. Aptarnaujame visoje Lietuvoje.

Pažangi technologija

Naujoviškas kremavimas, kurią siūlo įmonė ACHERON, tai nekenksmingas ir visiškai saugus procesas. ACHERON avansuotą technologiniu požiūriu Merkur kremavimo pečių, Kalfrisa įmonės. Yra tai pečius pritaikytas įmonės poreikiams dėl jos buvimo vietos – suprojektuotas naudojimui, kur mažesnis gyventojų kiekis. Teikia 5-6 kremavimų atlikimo galimybę. Kremavimo trukmė: 80-90 minučių. Merkur linija tai aukščiausio patvarumo laipsnio pečiai iš prieinamų rinkoje.

Paskutinis atsisveikinimas

Jūs galite pasinaudoti elegantiška, jaukia atsisveikinimo sale ir dalyvauti online laidojimo ceremonijos transmisijoje. Tai suteiks artimiesiems paskutinio atsisveikinimo su mirusiuoju galimybę, kurie dėl kokių nors priežasčių negali asmeniškai dalyvauti ceremonijoje.

Laidojimo aksesuarai

Acheron krematoriume Jums yra teikiamas platus ekologinių kremavimo karstų, o taip pat įvairių rūšių urnų, skirtų mirusio pelenams pasirinkimas. Be to mūsų pasiūloje yra kiti dekoratyviniai elementai, tokie kaip pvz. gėlės. Siūlome savo pagalbą laidojimo aksesuarų ar nekrologo parinkimui.