Kremavimo paslaugos

Kremavimo paslaugos itin populiari laidojimo rūšis Europos šalyse.Krikščionių bažnyčia tvirtina, kad kremavimas visiškai neprieštarauja Biblijos kanonams. Kunigas gali pravesti atsisveikinimo su mirusiuoju ceremonija, prieš mirusiojo kremavimą.


Kremavimo paslauga skiriasi nuo įprasto laidojimo patogumu, greičiu ir ekonomiškumu. Kremavimo paslauga mirusiojo artimuosius atlaisvina nuo papildomų rūpesčių, tokių kaip kryžiaus, paminklo įrengimo, vietos kapinėse pirkimo. Ir nors kremavimo urnos pirkimas, kremavimo urnos atnaujinimas, laidojimo vietospriežiūrareikės reguliariai rūpintis, tai bus daug lengviau nei prižiūrint ir atnaujinant įprastą kapo vietą.


Kremavimo paslaugos nauda:

– Kai asmuo kremuojamas, mirusiojo artimieji praleidžia mažiau laiko ir pastangų organizuodami laidotuves. Mirus žmogui kitame mieste ar šalyje, kremavimui skirtą urną į gimtąją šalį lengviau pristatyti su pelenais.

– Laidojimui reikalingų aksesuarų įsigijimo išlaidos viršija kremavimo paslaugų išlaidas.

– Jei gyvenate kitame mieste ir negalite nuolat prižiūrėti kapo, kremavimas yra geriausias variantas.

– Jei nuspręsite laidoti urną po kremavimo pagal klasikines tradicijas, jums reikės mažesnio kapinių ploto.

Kremavimo paslaugų kainos priklauso nuo individualių poreikių, pageidavimų. Kremavimo kainą pateiks mūsų specialistai tel. +370 672 12 419.

Kremavimo paslaugos atliekamos Vilniuje, Kėdainiuose. Pagal pageidavimą, kremavimo paslaugų organizavimu užsiimsime ir Lenkijoje.

Mūsų įmonė yra pasirengusi padėti jums organizuoti mirusiojo kremavimą, laidotuves bet kurioje kainų kategorijoje - nuo ekonominės iki aukščiausios kokybės. Galite pasirinkti ir užsisakyti tik tas kremavimo, laidojimo paslaugas, kurios jums reikalingos. Kremavimas bus atliekamas oficialiais tarifais, patogiu laiku mirusiojo artimiesiems ir draugams. Norėdami užsisakyti paslaugą arba jeigu turite papildomų klausimų dėl kremavimo paslaugų, skambinkite telefonu +370 672 12 419. 

Kremavimas, kremacija – mirusio žmogaus palaikų sudeginimas krematoriume arba specialiai paruoštoje ugniavietėje.